Kontakt oss

Finn Amundsen

Finn Amundsen

Daglig leder
+47 982 45 441fa@protomore.noLinkedIn-profil
Sjur Vindal

Sjur Vindal

Forretningsutvikler
+47 905 38 436sjur@protomore.noLinkedIn-profil
Ragna Brenne Bjerkeset

Ragna Brenne Bjerkeset

Prosessleder/Forretningsutvikler
+47 952 52 352ragna@protomore.noLinkedIn-profil
Lasse Kristiansen

Lasse Kristiansen

Prosessleder
971 00 507lasseK@protomore.noLinkedIn-profil
Jørn Heggertveit

Jørn Heggertveit

Leder Nytt Næringsliv
+47 920 61 690jh@protomore.noLinkedIn-profil
Jan Ove Moen

Jan Ove Moen

Forretningsutvikler - Ansvarlig Kickstart
+47 932 24 794janove@protomore.noLinkedIn-profil
Birnir Egilsson

Birnir Egilsson

Forretningsutvikler - Ansvarlig Scaleup
904 14 134birnir@protomore.noLinkedIn-profil
Maria Bakke Roaldset

Maria Bakke Roaldset

Community Manager
+ 47 483 35 652maria@protomore.noLinkedIn-profil
Astrid Kirkaune

Astrid Kirkaune

Prosjektleder
+ 47 450 00 289astrid@protomore.noLinkedIn-profil

Få nyheter fra ProtoMore

Tusen takk for at du meldte deg på vårt nyhetsbrev!
Beklager. Noe gikk galt ved innsendelsen. Vennligst prøv igjen.