Kontakt oss

Finn Amundsen

Finn Amundsen

Daglig leder
Finn arbeider både med etablert- og nytt næringsliv. Han har lang erfaring fra ledelse og omstillingsprosesser i store selskaper i inn- og utland.
+47 982 45 441fa@protomore.noLinkedIn-profil
Sjur Vindal

Sjur Vindal

Forretningsutvikler
+47 905 38 436sjur@protomore.noLinkedIn-profil
Ragna Brenne Bjerkeset

Ragna Brenne Bjerkeset

Prosessleder
+47 952 52 352ragna@protomore.noLinkedIn-profil
Lasse Thomasgård

Lasse Thomasgård

Prosessleder
+47 481 55 630lasse@protomore.noLinkedIn-profil
Jørn Heggertveit

Jørn Heggertveit

Leder Nytt Næringsliv
+47 920 61 690jh@protomore.noLinkedIn-profil
Jan Ove Moen

Jan Ove Moen

Forretningsutvikler - Ansvarlig Kickstart
Jan Ove arbeider som forretningsutvikler rettet mot nytt næringsliv i Protomore.
+47 932 24 794janove@protomore.noLinkedIn-profil
Astrid Kirkaune

Astrid Kirkaune

Prosjektleder (i permisjon)
+ 47 450 00 289astrid@protomore.noLinkedIn-profil
Birnir Egilsson

Birnir Egilsson

Forretningsutvikler - Ansvarlig Scaleup
904 14 134birnir@protomore.noLinkedIn-profil
Arne Larsen

Arne Larsen

Prosjektleder iKuben
+47 469 41 837arne.larsen@ikuben.noLinkedIn-profil
Christian Strømmen

Christian Strømmen

Økonomiansvarlig NCE iKuben
+47 482 81 569christian@ikuben.noLinkedIn-profil
Gabriele Hofinger Jünge

Gabriele Hofinger Jünge

FOUI-leder iKuben
46448183gabriele@ikuben.noLinkedIn-profil

Få nyheter fra protomore

Tusen takk for at du meldte deg på vårt nyhetsbrev!
Beklager. Noe gikk galt ved innsendelsen. Vennligst prøv igjen.