Kapitalinnhenting kan være et kraftig løft for et selskap, men også en krevende prosess hvis du ikke er forberedt. Her vil du få en praktisk og jordnær gjennomgang av hva som faktisk skal til for å bli investorklar.
Vi får besøk av Iver Kristian Arnesen, Managing Partner i Sensacon, som til daglig jobber tett på gründere, kapitalmiljø og selskaper i vekst. Iver gir deg et ærlig blikk inn i hva investorer ser etter, hvilke valg du står ovenfor og hva som må være på plass før du starter jakten på kapital.

ProtoMorgen er vår uformelle frokostarena for faglig påfyll, nettverk og gode samtaler. Vi serverer kaffe og frokost fra 08:30, faglig innlegg starter klokken 09:00 og programmet avsluttes klokken 10:00.
Kl. 08.30 - 09.00 Frokost
Kl. 09.00 - 09:45 Foredrag
Kl. 09.45 - 10.00 Spørsmål og diskusjon
